יועץ משכנתאות פרטי – איך הוא יכול לעזור לנו

כסף - יועץ משכנתא פרטי

כשאנחנו מחפשים אנשי מקצוע בתחומים מסוימים, אנחנו צריכים לדעת שני דברים עיקריים. ראשית, שמדובר באנשי מקצוע מנוסים, אמינים, אנשי מקצוע שיכולים לספק לנו את השירות הטוב ביותר עבורנו. שנית, שמדובר באנשי מקצוע שחושבים אך ורק על האינטרס שלנו ולא על אינטרסים זרים, לא על אינטרסים של משרדים או חברות שהם עובדים אצלם או נמצאים איתם בקשר, לא על שום גורם אחר.

לכן, כשאנחנו פונים אל יועץ משכנתאות, אנחנו צריכים לדעת שמדובר באיש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו, מישהו שאנחנו יכולים להרגיש בטוחים שהוא איתנו, בצד שלנו, דואג לאינטרס שלנו. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו נקבל את השירות והעצות הטובות ביותר בתחום.

לשם כך, אנחנו נפנה אל יועץ משכנתאות פרטי צחי גרוסמן, אדם שיוכל לספק לנו עזרה בכל עת, בכל דבר שנצטרך בתחום של נטילת משכנתא מהבנק בצורה שמתאימה לצרכים שלנו. אם אנחנו נפנה אל יועץ משכנתאות שמקושר לבנק או מקושר לחברה כזו או אחרת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עובדים עם גורם שאיננו חושב בהכרח על האינטרס שלנו אלא על אינטרס זר, אינטרס אחר.

מדוע זה חשוב עם מי הוא עובד

באופן טבעי, אם אנחנו פונים אל יועץ משכנתאות פרטי, אנחנו רוצים לדעת שהאינטרס שעומד לנגד עיניו זה לספק לנו את הכלים ואת המידע הנדרש בשביל שנוכל לקחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר. אנחנו לא רוצים לחשוב שהוא ייצג את האינטרס של הבנק או של כל גורם אחר.

אם יעשה כך, הרי שהוא עלול לספק לנו פרטים לא נכונים, או להציג תמונת מצב לא אמיתית. אנחנו נרצה שהוא יספק לנו את כל הפרטים הנכונים, האמיתיים, בשביל שנוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורנו.

אנחנו צריכים לזכור, נטילת משכנתא היא לא דבר של מה בכך. מדובר בדבר רציני ומשמעותי. לכן חשוב שהגורם אשר יעמוד לצידנו ויספק לנו את כל המידע ההכרחי בתחום, יהיה איש מקצוע רציני, שחושב אך ורק על האינטרס שלנו ועל הצרכים שלנו.